Системи захисту від падіння

Системи захисту від падіння

46dfd32450dc78d7e9dac631fe41e1a2_0_1000_0Використання під час будівництва об’єктів промислової інфраструктури висотних конструкцій вимагає від будівельних та експлуатуючих організацій особливого ставлення до безпеки підйому та роботи на них відповідних спеціалістів. В усіх випадках, коли існує навіть мінімальна ймовірна небезпека падіння людини з висоти, для забезпечення безпеки потрібний захист від падіння.

При монтажі та використанні конструкцій, що виготовляються силами виробничого підрозділу ГК «Океан», ми використовуємо та рекомендуємо замовнику пасивні (що засновані на унеможливленні падіння з висоти та не вимагають від працівників ніяких додаткових дії) й активні (засновані на застосуванні засобів індивідуального захисту від падіння з висоти) елементи захисту від падіння.

Як пасивні елементи захисту від падіння ми виготовляємо та реалізуємо захисні обгороджування вертикальних сходів, як активні елементи — тросові системи захисту від падіння.

Обгороджування вертикальних сходів складається з вертикальних і горизонтальних складових, що відповідають нормативним розмірам.

Відстань між поперечними дугами не менше 50 см, радіус вигину становить 40 см. Кожна дуга кріпиться до тятиви безпосередньо. Обгороджування виконується зі сталевої смуги з подовжніми посилюючими вставками.

Якщо до обгороджування докласти зусилля в горизонтальному напрямі, то воно має витримати навантаження не нижче 75 кг.

0fd3e3e0aba12704b7039e4f899887c0_0_1000_0Тросова система захисту від падіння складається із самозажимного страхувального візка і троса з нержавіючої сталі діаметром 8 мм.

Страхувальний трос з нержавіючої сталі натягається між верхнім і нижнім пунктами кріплення за допомогою натягувача. Максимальна відстань між напрямниками троса становить 10 м.

Страхувальний візок можна зачепити або зняти в будь-якому місці страхувального троса. Візок комплектується карабіном для зачеплення до переднього пункту поясу лямки.