Апаратні

Апаратні та електромонтажні шафи, комплектуючі до них

Телекомунікаційні мережі часто будуються у специфічних умовах клімату та в місцях, у яких відсутня необхідна інфраструктура. Тому при будівництві мереж особлива увага приділяється телекомунікаційним вузлам, тобто так званій «польовій» установці обладнання, з акцентом на забезпечення безперебійного живлення у приміщеннях з контрольованими кліматичними умовами для захисту обладнання від зовнішніх чинників.

Серед усього розмаїття конструкцій для розміщення телекомунікаційного обладнання Група компаній «Океан» пропонує широкий асортимент апаратних і шаф. У номенклатурі продукції, яку ми виробляємо, слід виділити три основні типи виробів : контейнери телекомунікаційні, кліматичні та електромонтажні шафи.

За конструктивними особливостями, контейнер і кліматичні шафи придатні для встановлення на землі, фундаментних блоках або розвантажувальній рамі на даху будівель, а електромонтажні шафи (залежно від варіанта виконання — зовнішнього чи внутрішнього) — на стінах будівель або спорудах чи у приміщеннях апаратних.

fe4169bea6c3e25d20d8cc0201ce13a6_0_1000_0

Контейнери телекомунікаційні серії «КТ»:

  • є автономними модульними приміщеннями, призначеними для встановлення телекомунікаційного обладнання та необхідних додаткових елементів обладнання, що забезпечують безперебійну роботу агрегатів;
  • дозволяють оперативно змонтувати та запустити телекомунікаційне обладнання або перемістити його на нове місце;
  • забезпечують максимальний захист обладнання операторів зв’язку, його безперебійну та стійку роботу зі стаціонарним підключенням до живильних і телекомунікаційних магістралей;
  • мають необхідний і достатній антивандальний захист.

Основні технічні характеристики контейнерів серії «КТ»:

Код товарної позиції КТ.2 КТ.3 КТ.4 КТ.5
Розміри, м 2,0 х 2,3 х 2,9 3,0 х 2,3 х 2,9 4,0 х 2,3 х 2,9 5,0 х 2,3 х 2,9
Стіни обшивка — листовий метал, теплоізоляція — утеплювач типу ISOVER
Підлога листи OSB, покриті антистатичним лінолеумом
Дах двоскатний, покриття — листовий метал
Двері металеві протипожежні, одностулкові
Корисне навантаження до 2-х стійок 

БС и СГЕ

до 4-х стійок 

БС и СГЕ

до 6-ти стійок 

БС и СГЕ

до 6-ти стійок 

БС и СГЕ

 

Шафи кліматичні серії «ШК.Т» призначено для розміщення та експлуатації телекомунікаційного та іншого обладнання поза будівлями або в приміщеннях, що не підтримують умови для нормального функціонування апаратури.

Інженерна інфраструктура шафи підтримує в активній частині певні кліматичні умови, незалежно від умов довкілля, і забезпечує захист розміщеного всередині обладнання від пилу та вологи. Монтажний об’єм шаф дозволяє встановити обладнання стандартів 21″ і 19″ заввишки до 36 U і завглибшки до 600 мм.

Каркас шаф, панелі та двері виконано з листової сталі завтовшки 1,5 мм і забарвлені порошковою фарбою (колір — сірий).

93e961fce514027024929c5570f8cb63_0_1000_0Установка шаф здійснюється на цоколі. Цокольна частина має систему природної вентиляції, що запобігає потраплянню пари всередину з кабельного колодязя. Принцип збірної конструкції дозволяє розміщувати шафи в будь-якому приміщенні зі стандартним дверним отвором.

Конструкція шаф забезпечує захист від несанкціонованого доступу до обладнання, двері оснащено замком з ригельним затвором у трьох напрямах і датчиками віддаленого контролю.

Захист від вологи та пилу розміщуваного всередині обладнання забезпечується гумовими ущільнювачами по контуру усіх дверей і герметизацією кабельних введень гумовими сальниками.

Стандартний розмір шаф серії «ШК.Т» — 1,8 х 1,1 х 0,75 м Можливі виготовлення виробів за індивідуальними розмірами замовника.

5a48a926f928fbf98b24d8adbea60564_0_1000_0Виробничий підрозділ ГК «Океан» пропонує також різні комплектуючі до апаратних серій «КТ» і «ШК.Т», як-то комплекти льодозахисту і трапи для підйому до контейнерів.

Льодозахист, призначений для оберігання апаратних від падіння льоду з антенних опор, дахів будівель або інших висотних споруд, конструктивно складається з рами, виготовленої з прокату куткового сталевого, і панелей з 3-міліметрового просічно-витяжного листа. Опори льодозахисту мають фланці для кріплення на даху контейнера, а панелі вставляються між опорами.

44fbba2f784c4c6e10d8e218229799d0_0_1000_0Розмір льодозахисту визначається або за розміром апаратної, що підлягає захисту, з додаванням по 0,3 м до її довжини та ширини, або за індивідуальним проектом замовника.

Трапи для забезпечення доступу до апаратних також виготовляються з прокату куткового сталевого як основи конструкції і 3-міліметрових просічно-витяжних листів, що використовуються як горизонтальні поверхні.

Усі комплектуючі до апаратних для захисту від корозії покриваються цинком за технологією гарячого нанесення.