Команда

Запорукою нашої успішної діяльності є наші працівники.

Команда ГК «Океан» — це згуртований загальною ідеєю колектив фахівців-однодумців з багаторічним досвідом роботи у сфері будівництва високотехнологічних об’єктів мобільного зв’язку.

Кістяком команди є менеджери високого класу, які мають досвід роботи у проектах різної спрямованості. Водночас наш колектив постійно поповнюється новими професійними кадрами, серед яких: кандидати наук, колишні працівники великих радянських будівельних проектів, головні інженери проектів провідних галузевих науково-дослідних і проектних інститутів, автори монографій з програмного забезпечення, молоді ініціативні випускники профільних ВНЗ з перспективою росту.

0ddde5a70f4ef4fc2d174d47585b7c11 Виробничу діяльність у компанії провадять бригади висококваліфікованих монтажників-висотників і будівельників, більшість з яких мають сертифікати провідних виробників телекомунікаційного обладнання.

Специфіка видів діяльності підприємств Групи компаній «Океан» вимагає від нас відповідального підходу до формування структури власних трудових ресурсів. Використання нових технологій і обладнання вимагає від нас регулярного проведення заходів щодо підвищення кваліфікації працівників. Водночас індивідуальне прагнення до саморозвитку, освоєння нових сфер знань і поліпшення своїх професійних навичок завжди схвалюється та заохочується керівниками підприємств ГК «Океан».
Наявність у штаті групи компаній сертифікованих фахівців з окремих напрямків діяльності дозволяє нам, за інших рівних умов, отримати конкурентну перевагу при виконанні робіт, не вдаючись до послуг сторонніх організацій, що є особливо важливим при виконанні комплексу робіт на умовах «під ключ».

ukr-diagramma

Висуваючи високі вимоги до культури бізнесу, ми прагнемо до того, щоб кожний працівник своїм професіоналізмом підтримував статус Групи компаній «Океан» як лідера у своєму сегменті ринку. Для цього ми прагнемо створити такі умови праці, за яких наші працівники можуть максимально реалізувати свій потенціал і досягти найвищих результатів у роботі.