Історія

История компании

Розвиток інформаційних технологій ініціював інтенсивне будівництво мереж операторів мобільного зв’язку, що створило підвищений попит на спеціалізовані підприємства, які виконують повний комплекс проектних і будівельно-монтажних робіт і послуг у цій сфері.

З метою задоволення попиту на будівництво об’єктів зв’язку групою фахівців приймається рішення про створення у 2006 році компанії під брендом «Океан — Сталеві конструкції», яка здатна вирішувати весь спектр завдань від отримання замовлення до здачі об’єкта в експлуатацію та конкурує в ціновій політиці з представленими на ринку компаніями.

2006 — 2007 рр.

У цей період укладаються перші договори співпраці як субпідрядника з будівництва, електропостачання та легалізації базових станцій для ТОВ «Астеліт» (за замовленням ТОВ «АХМА») і ЗАТ «Український мобільний зв’язок» (зараз — ПрАТ «МТС Україна»). Паралельно підбирається колектив інженерно-технічних працівників, формуються бригади висококваліфікованих монтажників з допусками до висотних і електромонтажних робіт, отримуються сертифікати на виконання спеціалізованих робіт.

2008 — 2010 рр.

У 2008 році компанія отримує статус генерального підрядника, уклавши свій перший прямий контракт з провідним оператором стільникового зв’язку України — ЗАТ «Український мобільний зв’язок».

Розширення географії замовлень привело до відкриття представництва в центральному регіоні країни. Створюється лабораторія електровимірювання. Збільшується кількість замовників компанії (серед яких можна виділити ТОВ «УКРТАУЕР», ТОВ «НСН Україна», ДП «УТЕЛ», ПАО «СИТУ»), розширюється спектр виконуваних робіт.

У 2010 році ми були вперше визнані Національним бізнес-рейтингом «лідером галузі» у своєму сегменті ринку.

2011 — 2012 рр.

Незважаючи на кризові явища та зменшення обсягів будівництва в галузі, нам вдалося зберегти та навіть збільшити обсяги робіт. Було побудовано та модернізоване понад 500 об’єктів різних операторів зв’язку, з яких сайтів із землі — приблизно 80, «дахових» об’єктів — понад 150, модернізацій — приблизно 300.

Для переходу на якісно новий рівень управління у 2009 році була запроваджена система якості ISO:9001.

Водночас цей період існування групи компаній був ознаменований значним розширенням напрямків діяльності. У межах участі у великих загальнонаціональних проектах ми набули досвіду виконання робіт з облаштування мереж CDMA-450, монтажу та пусконалагодження систем відеоспостереження, прокладення волоконно-оптичних ліній зв’язку, монтажу нестандартних металоконструкцій.

У 2012 році ми вийшли на новий для себе ринок — будівництво об’єктів промислової інфраструктури сільськогосподарського призначення.

2013 — наш час рр.

Пріоритетним стратегічним напрямком для групи компаній у цей період є подальше розширення спектру виконуваних робіт з одночасним скороченням їх вартості без будь-якої втрати якості. Одним із способів такого скорочення вартості робіт стає створення власного виробничого підрозділу, який забезпечує виготовлення конструкцій як для власних потреб, так і для сторонніх замовників.

Значне нарощування обсягів робіт і видів діяльності привело до того, що було прийняте стратегічне рішення про створення власної мультибрендової групи компаній — ГК «Океан» — з диверсифікованими видами діяльності для кожного з брендів.

Наші досягнення у 2013, 2014 та 2016 роках вкотре були відзначені присвоєнням почесного звання «Лідер галузі».

У 2016 році ГК «Океан» отримала нагороду Best quality partner Huaewei 2016.